Zamestnanecká lotéria

 

 

Zamestnávatelia z GIMAX GROUP sa rozhodli pripraviť pre svojich zamestnancov ďalší benefit, ktorý dostal názov „Zamestnanecká lotéria“. Už od septembra 2017 žrebujeme šťastných výhercov, ktorí sú odmenení za svoju prácu v Gimax Group. A výhra nie je veru malá. Celých 1 000 € v čistom, ktoré sú vyplatené ako mimoriadna odmena v najbližšom výplatnom termíne. Že je vyplatená výhra v čistom znamená, že všetky dane a odvody už odviedol zamestnávateľ.

 

 

 

Ako získať 1 000€? 

 

Čo treba urobiť, aby ste sa do lotérie zapojili aj vy? Odpoveď je jednoduchá – splniť dve podmienky, ktoré sú opísané nižšie. Do lotérie je automaticky zaradený každý zamestnanec GIMAX-u, ktorý bol v pracovnom pomere k poslednému dňu kalendárneho mesiaca pred žrebovaním.

 

Netreba teda kupovať žiadne žreby, ani sa nikde registrovať, do žrebovania ste ako zamestnanci GIMAX-u zaradení automaticky, a to či už pracujete v nabíjarni, čistiacom servise, v skladoch surovín, alebo vo výrobnej logistike. Nerozhoduje ani to, či ste v Púchove, Dubnici alebo Považskej Bystrici.

 

 

 

 

Pre získanie výhry 1000 € stačí splniť iba 2 podmienky

 

Prvou je, aby ste v predchádzajúcom mesiaci nemali žiadnu absenciu v práci. Teda aby ste nemali žiadne vyšetrenia u lekára, vymeškané zmeny, alebo dočasnú pracovnú neschopnosť (okrem prípadu, ak ste boli práceneschopný v dôsledku pracovného úrazu zapríčineného inou osobou). Ospravedlnená je, samozrejme, neprítomnosť v práci z dôvodu úmrtia rodinného príslušníka, vlastnej svadby, alebo darovania krvi.

Druhou podmienkou je, aby mali zástupcovia zamestnancov pri žrebovaní šťastnú ruku a vyžrebovali práve vás. Nič viac už netreba. Štastných výhercov vždy uverejníme v novinkách na našom webe, v našich firemných novinách a taktiež fotografiu z odovzdania výhry nájdete dole pod textom vo fotogalérii. 

 

Ak ste nejakú tú zmenu vymeškali, nevadí. Odpracujte všetky zmeny v nasledujúcom mesiaci a pri ďalšom žrebovaní môžete vyhrať aj vy. Stačí iba chodiť do práce. Jednoduché, nie?

 

 

 

 

Výhra 1 000 € môže byť už ďalší mesiac vaša

 

Voľné pracovné miesta