Prečo pracovať u nás

 

 

 

1. Zabezpečená doprava do práce

Pre zamestnancov GIMAX Group ponúkame dopravu našimi autobusmi. Stačí sa preukázať šoférovi autobusu s platnou preukážkou. Karty sa vydávajú na kvartálne, je nutné si karty vymieňať u svojich vedúcich každé 3 mesiace.

 

 Zistite viac

 

 

 

 

 

2. Príspevok na dopravu do práce

Zamestnanci, ktorí nebývajú na trasách nášho firemného autobusu, majú možnosť získať príspevok na dopravu zo sociálneho fondu. Príspevok poskytujeme na dopravu autobusom alebo vlakom.

 

 Zistite viac

 

 

 

 

 

3. Zamestnanecký wellness 

Všetci zamestnanci Gimax Group môžu raz týždenne využiť služby wellness centra, maséra a fitness centra. Na recepcii centra je nutné sa preukázať preukazom zamestnávateľa GIMAX.

 

 Zistite viac

 

 

 

 

 

4. Zamestnanecká lotéria

Zamestnávatelia z GIMAX GROUP sa rozhodli pripraviť pre svojich zamestnancov ďalší benefit, ktorý dostal názov „Zamestnanecká lotéria“. Vyhrať môžete až 1 000 €. Čo pre to treba urobiť?

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

5. Žrebovanie o auto

Raz za rok vyžrebuje vedenie spoločnosti jedného zamestnanca jedného zamestnanca, ktorý vyhrá novučičký automobil. Čo treba spraviť a o aké vozidlo môžete zabojovať?

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

6. Zlepšovateľské hnutie

Zamestnanci na základe svojich praktických skúseností najlepšie vedia, čo sa dá na jednotlivých pracoviskách urobiť kvalitnejšie, rýchlejšie, úspornejšie a bezpečnejšie.

 

Zistite viac