Hľadali sme zamestnancov na Profesia days Žilina

 

 

Najväčší a najobľúbenejší veľtrh pracovných príležitostí, ProfesiaDays, prišiel 17.5.2018 po prvýkrát aj do Žiliny. Ponúkol možnosť nielen zamestnávateľom ale aj kandidátom stretnúť sa naživo a porozprávať sa o ponuke práce, taktiež získať okamžitú spätnú väzbu. Aj my s kolegami sme sa snažili čo najlepšie odprezentovať našu firmu.   Dovolím si povedať, že sme vysoko vyčnievali nad priemer, či už dizajnom nášho stánku, z materiálneho pohľadu (reklamné predmety, letáky, Noviny), alebo aj kvalitou poskytovaných informácii. Za to patrí veľká vďaka spoločnostiam L´Fabrica a Lemon Lion a mojim kolegom Ing.Michalovi Štubňovi a Ing. Petrovi Hološkovi.

 

 

 

 

Počas celého dňa sa pohybovali po veľtrhu tri tajné uchádzačky s prezývkou „Nikto“ a ich úlohou bolo hodnotiť vystavovateľov a nájsť tých troch „NAJ“. Mamička na materskej hľadajúca si prácu, personalistka a študentka, ktorá pomaly, ale isto končí strednú školu. Víťazov už poznáme –  ale čo je zaujímavejšie, jedna z uchádzačiek navštívila aj náš firemný stánok. A spomenula nás aj vo svojom hodnotení. „Niktoška“ Zuzka o nás píše: „...zaujali svojou pripravenosťou, profesionalitou, milým prístupom, poskytli všetky potrebné informácie a so záujmom sa snažili „napasovať“ na nás tú najvhodnejšiu pozíciu. Uvedomujú si totiž, že na súčasnom trhu uchádzačov neupúta iba plat a „renomé firmy“.

 

 

 

 

V porovnaní s Job Expo v Nitre hodnotíme Profesia days za akciu poňatú iným pohľadom. Kdežto na prvom veľtrhu v Nitre bola zmes ľudí nezamestnaných, ale i nezamestnateľných, študentov základných i stredných škôl, Žilina bola plná študentov končiacich vysokú školu, ľudí zamestnaných hľadajúcich zmenu, novú perspektívu, lepšie finančné ohodnotenie. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

 

 

 

 

Začnite u nás pracovať aj vy

 

Voľné pracovné pozície