Mikuláš v Gimaxe r. 2017

 

 

Aj keď sa v GIMAX-e o myšlienke zorganizovať spoločné podujatie pre všetkých zamestnancov s rodinami uvažovalo už dlhšie, akciu takýchto rozmerov sa podujali zorganizovať po prvýkrát. 
 
Program s moderátorom Richardom Vrablecom začínal už o desiatej ráno a bol vo väčšej časti orientovaný na mladšiu generáciu - veď, ako platí: spokojné dieťa = spokojný rodič. A deti veru museli byť spokojné, keď sa na pódiu vystriedali mená ako Miro Jaroš, folklórny súbor Kornička (známy z televíznej show Zem spieva), kúzelník Talostan, mažoretky z CVČ Včielka Púchov, alebo tancujúce postavičky CrazyChiChi and Friends. Na záver nemohol chýbať Mikuláš, ktorý rozdal všetkým deťom sladké balíčky. Pre dospelých neskoro podvečer zahral ELÁN Tribute a celodenný program sa tak mohol skončiť.

 

 

 

Sprievodné akcie

 

Počas celého dňa sa v priestoroch STC Arény pohybovalo množstvo ľudí, pre ktorých bolo okrem programu prichystané aj občerstvenie - kapustnica, vianočný punč a štrúdľa. Účastníci si popri vystúpeniach na pódiu mohli užiť aj vianočné trhy, kde predávali svoje výrobky šikovní remeselníci a farmári z blízkeho okolia. Deti sa mohli vyblázniť v čarovnom lese z kartónového papiera, kde sa o program starali skauti zo Skautského oddielu v Púchove, prípadne sa mohli zapojiť do aktivít v tvorivých dielňach, či si nechať niečo nakresliť na tvár. Populárnou atrakciou sa ukázala „Fotobúdka“, kde sa zamestnanci mohli vyfotiť s celou rodinou a hneď si aj vziať vytlačenú fotografiu na pamiatku.

 

 

 

 

 

 

Spokojnosť na obidvoch stranách

 

Záujem zamestnancov však bol obrovský, a tak v GIMAX-e uvažujú v budúcnosti kapacitu ešte rozšíriť, aby si pohodovú atmosféru s výborným programom pohlo prísť vychutnať ešte viac zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Vzhľadom na to, že reakcie zúčastnených boli viac ako pozitívne, v GIMAX GROUP sa už tešia na budúcoročné predvianočné stretnutie zamestnancov a ich rodín a veria, že sa im podarí zopakovať výnimočnú atmosféru tohtoročného podujatia.


Lebo príležitostí na spoločné stretnutia s blízkymi a kolegami nie je počas roka až tak veľa.

 

 

 

 

Pozrite si všetky fotky z Mikulášskej akcie 

 

Mikuláš v Gimaxe