Pošlite anonymne pripomienku, sťažnosť, návrh.
Meno:
Telefón:
E-mail:
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Rastieme, je nás 1400!
Oplatí sa pracovať u nás
Naše
Pracovať môže byť zábava
pozri nižšie

 

 

 

 

Voľné pracovné pozície

Nemáte prácu? Chcete novú prácu? 

 

Nájdi svoju novú prácu

 

 

 

 

 

 

Fotografie z našich akcií

Život v Gimax Group nie je len o práci. Je aj o utužovaní vzájomných vzťahov, rôznych súťažiach a teambuildingových aktivitách. 

 

Pozrite si fotografie

 

 

 

 

 

Novinky zo sveta Gimax

Nazrite do zákulisia našej firmy, čo nové sme prichystali pre zamestnancov. Alebo vás zaujíma, kto vyhral v zamestnaneckej lotérii, či zlepšovateľskom hnutí? 

 

Aktuálne novinky

 

 

 

 

 

Oficiálne údaje o Gimax Group  Gimax.sk

 

 

 

 

 

 

Adventné čaro v Gimaxe
10.12.2019
Aj tento rok jeden zo zamestnancov spoločností GIMAX GROUP so 100% dochádzkou vyhrá nové osobné auto. Vyžrebujeme ho v sobotu 14. decembra. Odmeníme tých, ktorí sa zapojili do zlepšovateľského hnutia.
GIMAX pomáha novorodencom
11.07.2019
Pokojný spánok bábätiek na novorodeneckom oddelení v Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici stráži 10 nových monitorov pre kontrolu dychu, ktoré sponzorsky podporilo občianske združenie Podpora rozvoja v Púchove.
Vianočné GIMAX trhy
20.12.2018
V sobotu 15.12.2018 sme usporiadali v Púchove Vianočné GIMAX trhy. Trhy navštívilo viac ako 2 000 ľudí, ktorí si užilivystúpenia detí zo ZUŠ v Púchove a z Centra voľného času Včielka. Súčasťou trhov bol aj predaj výrobkov miestnych remeselníkov.
Hľadali sme zamestnancov na Profesia Days
21.05.2018
Na Profesia Days v Žiline sme sa snažili nájsť vhodných uchádzačov do našej spoločnosti. Prečítajte si, ako nás hodnotia potencionálni uchádzači