Deň otvorených dverí 2019

 

PÚCHOV, 1. mája 2019

Opäť sme boli súčasťou Dňa otvorených dverí púchovskej spoločnosti Continental. Podarilo sa nám prekonať slovenský rekord spred dvoch rokov v počte odtlačených rúk na plachte návesu kamióna. „Pred dvomi rokmi sa robil tento rekord v časovom limite tri hodiny. Dnes sme pridali hodinu. Pomohli aj šikovní pomocníci, ktorí ľudí nasmerovali ku kamiónu. Podarilo sa otlačiť 1746 odtlačkov. Je to nový slovenský rekord a latka je postavená vysoko,“ uviedol Igor Svítok z certifikovanej organizácie Slovenské rekordy.   Kamión Gimax počas dňa otvorených dverí 2019

  

  Pred dvomi rokmi bolo na plachte 872 odtlačkov. „Som veľmi rád, že sa nám podarilo rekord pokoriť a vytvoriť nový. Pomohli hlavne ľudia, ktorí tu žijú a toto podujatie navštívili, sú to lokálpatrioti,“ povedal personálny riaditeľ spoločností GIMAX GROUP Michal Štubňa. 

 

Hlavnou úlohou návštevníkov Dňa otvorených dverí bolo namočiť si ruku do farby a potom urobiť odtlačky na ľubovoľné miesto plachty návesu kamióna. „Ukázali sme, ako sa má na firemnej akcii správať, aby bol pokorený rekord. Ľudí sme navigovali na jeden úžasný rekord - odtlačiť ruky namočené do farby v minimálnom počte 872,“ povedal komik Adrián Ohrádka z Teaterkomika.   

 

  Súčasťou podujatia bola i prezentácia našej manipulačnej techniky. Malých i veľkých zaujal traktor, ktorý používame na prepravu dopravných pásov. Radosť urobila i možnosť posadiť sa a manipulovať vysokozdvižným vozíkom či nahliadnutie do kabíny kamióna.

 

Detské i dospelé publikum ocenilo interaktívnu chodúľovú show - zábavné počítanie ľudí megarukou s prechodom cez turniket - popod vysoké nohy a platbu úsmevom. Úspech mal aj obrovský fúrik, ktorý na drevených chodúľoch tlačili servisáci. Okoloidúcich zastavovali a navigovali ku kamiónu.   

 

  Fotka na vysokozdvižnom vozíku, balóny i malá sladká odmena budú pre mnohých pamiatkou na 1. máj 2019. 

 

 

 

 

 

 

Pozrite si všetky fotografie z DOD

 

Fotografie